+90 222 2361310
info@i-cop.com.tr

Etkili İletişim İçin Hedef Kitle Yönetimi

I-COP ile hedef kitleniz için profil oluşturabilir, oluşturduğunuz profillere nitelik ve özellik atayabilir ve gruplandırabilirsiniz.

Müşterilerinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Etkili kurumsal iletişim için hedef kitleyi tanımlamak ve anlamak en önemli hususlardan birisidir ve I-COP müşterilerine bu kapsamda Hedef Kitle Yönetimi çatısında yardımcı bazı araçlar sunmaktadır. 

Kitle Profili

Hedef kitlenizdeki her bir gerçek ve tüzel kişilik için demografik veriler, iletişim verileri gibi verilerinizi derleyebileceğiniz ve merkezileştirebileceğiniz kitle profillerinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sistem entegrasyonu ile, dilerseniz dosya yükleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.   Ayrıca, platform üzerinden kurulacak iletişim sonucu oluşacak etkileşimler de profillere işlenebilmektedir.

Gruplama

Dilerseniz gönderinizin konusuna bağlı olarak, dilerseniz kitle profillerinden faydalanarak hedef kitlenizin ortak özelliklerine göre mikro ve makro gruplar oluşturabilirsiniz. 

Segmentasyon

Kitle profilinize demografik bilgiler, nitelik ve özellikler ekleyebilir; ortak demografik ve coğrafi bilgilere, ortak özelliklere ve ortak davranışlara dayanan müşteri segmentleri oluşturabilirsiniz.

Sistem Entegrasyonu

I-COP platformunu sistemlerinize entegre olabilecek şekilde geliştirilmiştir ve entegrasyon ile farklı yerlerde ve dağınık olan hedef kitle verilerinizi tek platformda toplayabilir ve yönetebilirsiniz.