+90 222 2361310
info@i-cop.com.tr

İletişim Kanallarınız Tek Platformda

I-COP platformuna kurumsal iletişiminizde tercih ettiğiniz iletişim kanallarınızı tanımlayabilir, çoklu iletişim kanalları ile iletişim başarınızı arttırabilirsiniz.

Hedef Kitlenizin Farklılaşan İletişim Tercihlerine Ne Kadar Uyumlusunuz?

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygınlaşması ile çeşitlenen iletişim kanallarında kurumsal kimlik ile var olmak ve hedef kitlenin değişen iletişim tercihlerine uyum sağlayabilmek kurumsal iletişim için anahtar bir konudur. Bu kapsamda I-COP platformu, farklı iletişim kanallarının tek platformda yönetilebilmesini destekleyecek şekilde geliştirilmiştir. 

SMS İle İletişim

SMS hesabınızı/hesaplarınızı, hangi hizmet sağlayıcı ya da aracı hizmet sağlayıcı ile çalışıldığı fark etmeksizin platforma tanımlayabilirsiniz. SMS ile iletişiminizde, farklı gönderim senaryoları çalışabilir, karakter sınırına bağlı kalmaksızın içeriğinizi landing page sayfaları zenginleştirebilirsiniz ve kişiselleştirilmiş linkler kitlenizin ilgisinini tespit edebilirsiniz.

E-Posta İle İletişim

E-Posta hesabınızı/hesaplarınızı, hangi hizmet sağlayıcı ya da aracı hizmet sağlayıcı ile çalışıldığı fark etmeksizin platforma tanımlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize özel etkileyici tasarımlar ile hedef kitleniz ile etkili iletişim kurabilir, e-postalarınızın içeriğini landing page sayfaları ile detaylandırabilir ve kitlenizin ilgisini tespit edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook, Twitter ve Linkedin sosyal ağları için platformda birden fazla hesap tanımlayabilir ve sosyal medya yayınlarınızı tek platformdan yönetebilirsiniz. Platformda, sosyal medya yayınlarınızı topluca ya da kanal özelinde oluşturabilir, yayınlarınızı zamanlayabilir ve  yayınlarınızın etkileşimlerini toplayabilirsiniz. Ayrıca yayınlarınızı, içeriğe dair detaylı bilgiler içeren landing page sayfaları ile destekleyebilir ve kişiselleştirilmiş linkler ile kitlenizin ilgisini tespit edebilirsiniz.

Anlık Mesajlaşma Uygulamaları

BİP ve Telegram anlık mesajlaşma uygulamaları için birden fazla kanal tanımlayabilir ve hedef kitleniz ile anlık iletişim kurabilirsiniz. İlgili kanallarda mesajlarınız için görsel ve ses desteği de sunulmaktadır. Ayrıca mesajlarınıza içeriğe dair detaylı bilgiler içeren landing page sayfaları ile destekleyebilir ve kişiselleştirilmiş linkler ile kitlenizin ilgisini tespit edebilirsiniz.