+90 222 2361310
info@i-cop.com.tr

Yaratıcı ve Etkili İçerikler Oluşturun

I-COP Editör’ün sunduğu araçlar ile, gönderi ve/veya yayınlarınızı tercih ettiğiniz iletişim kanallarına uygun olarak, eş zamanlı, marka imajınızı yansıtacak, hedefinize ve hedef kitlenize hitap edecek en iyi ve en etkili şekilde oluşturabilir; oluşturduğunuz içerikleri düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz.

İçerik Tasarımlarınız İletişim Kanallarınıza Uygun Mu?

Pazarlamanın önemli araçlarından biri olan içerik pazarlaması için stratejilerinizi oluştururken, kurumsal iletişiminizde tercih ettiğiniz iletişim kanallarınıza uygun ve kullanıcı odaklı tasarımlar kullanılması konusu da önemli bir yere sahiptir. Bu kapsamda I-COP Editör’ü size tasarımlarınızı oluştururken kullanabileceğiniz bir takım araçlar sunar. Bu araçlar ile içeriklerinizi çeşitlendirebilir, kişiselleştirebilir ve SMS, e-posta, sosyal medya ve diğer iletişim kanallarınızdaki gönderi ve yayınlarınızı dilerseniz eş zamanlı, dilerseniz kanal özelinde tasarlayabilirsiniz.

I-COP Editör

Hedef kitlenize uygun çeşitli içerikler hazırlamanıza imkan sağlayan I-COP, içerikleriniz için metin, görsel, ses ve link desteğinin yanı sıra çoklu şablon desteği sağlar. Ayrıca, e-posta gönderimlerinizde dosya eki özelliğini kullanabilirsiniz. Böylelikle, içerik türlerini ve içeriklerinizi çeşitlendirerek farklılaştırabilir, marka imajınızı yansıtacak ve hedef kitlenize hitap edecek, kişiselleştirilmiş içerikler tasarlayabilirsiniz.

Kanala Uygun Tasarım

Hedef kitleniz ile iletişimizde tercih ettiğiniz iletişim kanallarındaki içerik tasarımlarınızı, hedef kitlenize ve iletişim kanallarının dinamiklerine uygun olarak, farklılaştırarak tasarlayabilirsiniz. İçerik tasarımlarınızı, tek platformda, dilerseniz eş zamanlı, dilerseniz kanal özelinde yapabilirsiniz. 

İçerik Kütüphanesi

İçerik Kütüphanesi’nde; I-COP platformundaki gönderi ve yayınlarınız kapsamında kullanabileceğiniz görsel, video, ses dosyası, vb. kaynakları platformda etiketleyerek kayıt altına alabilir, listeyeyebilir, dileğinizde içeriklerinizi oluşturarak gönderi ve yayınlarınızı planlayabilirsiniz. Ayrıca, hazırladığınız tasarımları dilerseniz şablon olarak kaydedebilir, düzenleyebilir, ileri tarihli gönderimlerinizde ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. 

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil uyumlu, responsive tasarım ile, hedef kitleniz bilgisayarda olduğu gibi cep telefonu, tablet vb. mobil cihazlardan içeriklerinize rahatlıkla erişim sağlayabilecek ve tasarımlarınız bütün bir şekilde görüntülenebilecektir.